מערכת השיעורים 2024-02-01T13:46:48+00:00
Loading...

ההרשמה בקלות דרך האפליקצייה שלנו, שגם מעודכנת בדיוק לגבי כל החלפה של שיעור או מורה

 אייפון- http://bit.ly/metroiphone

אנדרויד- http://bit.ly/androidmetro

קישור לכניסה ממחשב בלבד

מתאמני FREEFIT יש לפנות לקבלת המועדון או בווטסאפ לקבלת הוראות רישום

פירוט על קצה המזלג של האימונים שלנו:


45 דקות בלבד, בעבודה קבוצתית ומגובשת עם מדריך אישי צמוד.

האימון נכתב מחדש בכל פעם, כך שאנחנו מבטיחים שהגוף לא יתרגל למאמץ, ובטוח שאתם לא תשתעממו!

וקצת יותר ברהחבה מדובר באימון מיוחד שפותח במיוחד אצלנו במועדון, משלב אלמנטים מעולם הקרוספיט והHIIT-

HIGH INTENSITY INTERVAL TRAINING (אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה)

בהשראת סטודיו האימונים הפונקציונליים הטובים בעולם. את שיטת האימון מרכז המדריך הראשי איצק גלפרן שהוא מאמן מקצועי מוסמך קרוספיט ופאוורליפטינג.

אפקט השריפה:מכיוון שמדובר באימון HIIT, כמות הקלוריות הנשרפת היא הגבוהה ביותר, מעבר לריצה בהליכון או כל פעילות אירובית אחרת!

בנוסף הוכח מדעית שאימון כזה מכניס את הגוף למצב שוק ומגביר את שריפת קלוריות עד כ-48 שעות אחרי האימון, כלומר אחרי אימון כזה תהיו במצב שריפת קלוריות מוגבר גם כשאתם במנוחה מלאה.

חשוב להבהיר כי אומנם ומדובר באימון אינטנסיבי, האימון מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים כי למתאמן יש את האפשרות לשלוט בעצימות הסיבוב והחזרות, ומדריך האימון תמיד ילווה גם מתחילים עם תרגילים חלופיים .

עצימות אירובית: בינונית -גבוהה

שעות הכוח POWER HOWER

שיעור מוטות למי שאוהבים לעבוד על כוח אבל לא אוהבים חדר כושר תרגילים מרוכבים, סקווט דד ליפט, תרגילי ישבן היפ טראסט לאנג' בעבודה בדגש על כוח בלי העלאת דופק.

 עצימות אירובית : נמוכה+ 

 

CROSS FITness-קרוס פיטנס
אימון משולב של כוח ואירובי עם תרגילים מיוחדים עם אלמנטים ממספר עולמות, אתלטיקה, הרמת משקולות אולימפית וחדר כושר, בכל שיעור נתרכז בלמידת ביצוע תרגיל חדש, נעבוד על הטכניקה שלו כדי שכל אחד ידע לעשות אותו טוב, ובווריאציה המתאימה לו, ונסיים בסיבוב אירובי סופר איטנסיבי, האימון נחשב אינטנסיבי אבל פתוח לכל הרמות שכן המדריך לאונרדו מתאים בקפידה ווריאציה לכל מתאמן לפי רמתו או חלילה הגבלה כלשהי.  

עצימות אירובית: גבוהה

מדרגה פונקציונלי FUNCTIONAL STEP

זה לא אימון אירובי מדרגה, אלא אימון אישי בקבוצה קטנה. המדרגות המיוחדות שכאן הופכות לתחנת עבודה אישית, עובדים על כוח ואירובי חזק ובזמנים. מתאים לכל הרמות עקב היחס הפרטני. אוהבים לעבוד אבל לא אוהבים חדר כושר? זה השיעור בשבילכם.

 עצימות: בינונית עד גבוהה

BOOST

 אימון הפוגות אינטנסיבי המשלב מקטעי עבודה אירוביים בדופק גבוה, עם תרגילי כוח אנאירוביים לבניית מסת שריר. התרגילים המורכבים משלבים בין כל האלמנטים של הכושר הגופני והופכים את אימון האינטרוולים לאימון ביעילות מקסימלית ביחס לזמן.

האימון מאפשר שריפת קלוריות מוגברת, שיפור סיבולת לב ריאה, חיזוק הגוף תוך שמירה על גמישות וכן עבודה ממוקדת על שרירי הליבה. אוהבים גיוון? מבנה השיעור משתנה כל הזמן ואופיר דואג להתאימו לקבוצה.

עצימות: בינונית

קיקבוקס KICKBOX

לא, כאן לא הולכים מכות או מרביצים לשקים. מדובר באימון אירובי ברמה גבוהה, אשר משלב אלמנטים מעולם אומנויות הלחימה, בעיטות, קפיצות והרבה אנרגיה עם המדריכה אלונה, ספורטאית ומתאגרפת מקצועית.

עצימות: קשה

אימונים מעצבים:

BODYSHAPE-עיצוב חיטוב

אימון דינמי המשלב עבודת עיצוב וחיטוב עם עבודת אירובי והעלאת דופק. אימון מקיף שבסופו תוכלו לסמן 'וי' גדול על העבודה שלכם באותו היום.

האימון עובד על כל הגוף, מחזק את שרירי הרגליים , ישבן, בטן, ידיים וכתפיים. האימון מתבצע עם משקולות ידיים, רגליים, פיטבול, גומיות ועוד. תרגילים מגוונים, אימון קשה שנותן תוצאות טובות והרגשה טובה לגוף.

עצימות: בינונית

בטן ישבן ירכיים- BOOTYLICIOUS -חוזר בקרוב

אימון עיצוב וחיטוב ששם דגש על פלג הגוף התחתון ומבוסס בעיקר על תרגילי רגליים וישבן, בשילוב עבודת בטן וליבה.

האימון מתמקד בבטן-ישבן-ירכיים ומחזק את רצפת האגן. אזורים אלו חשובים לחיזוק במיוחד אצל נשים, והתרגילים שבו מותאמים לכך. האימון מתבצע על ידי משקולות ידיים ורגליים ובחלקו על מזרן.

עצימות: קלה

פילאטיס – PILATES

השיטה של ג׳וזף פילאטיס, בגרסת אימון המזרן. האימון משלב עבודה על כוח, גמישות וקואורדינציה.

השיטה מעצבת, מייצבת ומאזנת את הגוף.

במסגרת האימון, אנו מפעילים את השרירים המייצבים ושרירי הליבה, ומלמדים את הגוף לגייס את השרירים הנכונים לכל תנועה. האימון מאפשר פתיחה של טווחי התנועה בפרקים ולאורך עמוד השדרה, ומוריד לחץ מהחוליות ומהמפרקים. הוא משפר את הגמישות והיציבה, וכך תורם למניעת פציעות וכאבים כרוניים.

עצימות: קלה

יוגה

בסטודיו שלנו מתרגלים שני סוגי יוגה:

דהרמה: סגנון מיוחד שמועבר על ידי המורה המקצועית ליה לי, אשר עברה הסמכה בהודו ויוגה היא מרכז חייה. מדובר ביוגה תנועתית שמתרכזת מאוד בדיוק התנועה. העבודה נעשית גם עם רצועות, עמידות ראש וידיים וכו.

ויניאסה: מעברי תנוחות מעגליים בסנכרון עם נשימות. מתאים יותר למתאמנים שצועדים את צעדיהם הראשונים בעולם היוגה.

מומלץ מאוד למניעת פציעות בחדר כושר ולסנכרון הגוף והנפש.

עצימות: קלה-בינונית

התעמלות בריאותית-FOREVER YOUNG

מתאים לאוכלוסיה בוגרת אך צעירה בנפשה 🙂 אירה, מדריכת הבוקר האגדית, מלווה את הקבוצה כבר כעשור.

מדובר באימון שעובד על כל הגוף, בדגש על חיזוק שרירים שיעזרו לנו ביום יום, טיפול ומניעת כאבים עקב ישיבה ממושכת, זקיפות עמידה ונשימה נכונה. האימון עובד גם על חיזוק שרירי הרגליים והמייצבים על מנת שנוכל להמשיך לבצע פעולות יומיומיות ללא תחושת עומס או כאב.

עצימות: קלה, מותאמת לקבוצה

GYMKIDS:

אימון ילדים ונוער בקבוצה קטנה עם מדריך אישי בחדר הכושר עצמו,הסבר מפורט – בלשונית ילדים ונוער.

עצימות: מותאמת אישית

 

FULL BODY WORKOUT-בוקר טוב לכל הגוף

אימון בהובלת המדריך הראשי שלנו, איציק הג'ינג'י! אימון בוקר מעורר במיוחד באווירה טובה להתחלה אנרגטית של היום. נעבוד על כוח בעבודה פרטנית בקבוצה קטנה. רוצים להגיע לאימון חדר כושר על הבוקר אבל מתעצלים ללא הקבוצה? זה האימון בשבילכם.

עצימות: בינונית

ZUMBA- ריקוד זומבה
ריקוד שמשלב אנרגיה גבוהה ומוסיקה קצבית, עם מהלכים ושילובים ייחודיים, המאפשרים למשתתפיו לרקוד ולהשתחרר מדאגות. שיעור זומבה הוא דינאמי, כייפי ומתאים לכל הרמות. זהו אימון כושר יעיל, אפקטיבי ואופטימלי. יש לאימון הזה גם שפע יתרונות: בצד שריפת קלוריות והצרת היקפים, הוא משפר את סיבולת הלב-ריאה, מגביר את הגמישות, תורם לקואורדינציה וכו׳.
עצימות: קלה עד בינונית

 

עוד חודש הגוף שלך יודה לך


הצטרפי עכשיו